Jdi na obsah Jdi na menu
 


NABÍDKY - obchod

20. 2. 2008

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

MORČÁTKA HADŮM, NIKDY!!!!!!!

(NIKDY!!!!!!, 18. 7. 2009 23:13)

Myslíte si, že někdo chová krásná, roztomilá morčátka a čeká 2 měsíce, než se narodí cca 3 miminka a potom je za chvilku sežere nějakej hnusnej had. Hadi by měli vychcipat. Jsou to přerostly, nenažrany svině. Ať chcípnou!! A morčátka ať žijí. Doufám, že ti suroví chovatelé hadů se zamyslí a nebudou morčátky, ani jinými ŽIVÝMI ZVÍŘATY KRMIT. Je to hrozně surové. když už, tak kupte hadum nějaky tabletky, nebo maso v uzenině..
A hadi, kteří morčátka sežerou mají problémy s vylučováním. Morčátka mají hodně tvrdý kosti. A mají 20 ostrých zubů, který způsobují hadovi vevnitř neplechu. A to je jenom dobře.
PROSÍM CHOVATELE HADŮ - ZAMYSLETE SE!! A MORČÁTKY NEKRMTE! COPAK VÁM NENÍ LÍTO TOHO MILÉHO MORČECÍHO ČUMÁČKU A DÁTE HO NĚJAKÉMU SUROVÉMU HADOVI NA SEŽRÁNÍ?
BUDU VÁM VDĚČNÁ, KDYŽ KRMIT MORČÁTKY, ANI JINÝMI ŽIVÝMI ZVÍŘATY KRMIT NEBUDETE!!
DÍKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: MORČÁTKA HADŮM, NIKDY!!!!!!!

(Pani sokovana, 24. 10. 2011 10:59)

mila slecno nikdy nereaguji,ale tohle me chladnou nenechalo. Doufam ze vas rodice nikdy nekrmili kurecim,veprovym atd. Nebo to zerete jeste dnes? Pak jste takz nenazrana svine,ktera by mela dle vlastnich slov chcipnout. Protoze to jsou take roztomila, ochocitelna zviratka a jejich zabijeni je na rozdil od hadiho krmeni nehumanni. A vy jste uplne na palici kdyz si myslite,ze muze had jist pilulky nebo parek. Proboha...a to je homo sapiens pry inteligentni. Asi jak kdo...

prodam

(Tai, 24. 10. 2011 10:51)

hledam panicka pro pralesni diamantovou krajtu,zlutocerna verze, mam 6mesicni mladatka. Stehuji se a potrebuji trochu odlehcit od zvereny. 1ks 1500kc,par 2000kc. Pri rychlem jednani parek za cenu jednoho. samanizmus@email.cz

Milá slečno..

(Ája, 19. 7. 2009 13:17)

Napsala jste, to co si myslíte. Je to koloběh přírody. Nebudu se tu rozepisovat jako ty dost trapně. Hadi mají velice dobré až zázračné žaludeční šťávy, kterým opravdu nedělá probém nějaká kost nebo zub. V přírodě to tak prostě chodí a kdyby jsi nežila, tak to tak stejně bylo, je a vždycky bude. Hadi jen plní svůj žaludek. Nevkusné je odemne sice dodat, že morčata jsou horší.Pořád kvičí a neví proč. No nic. pá a zamysli se spíš ty, kdyby také někdy nějaké morče nebylo dáno hadovi, tak je tu morčí planeta..

Re: Milá slečno..

(Lukin, 29. 7. 2011 17:50)

Myslím že by Pepa už nějaké to morče zvládnul.

Drymarchon corais

(Jead, 27. 3. 2008 14:53)

Sháním pár Drymarchon corais (užovka indigo)
Jead@centrum.cz Dík